WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI: cocuksanat.com
 
Cocuksanat.com sitesi sayfalarına erişiminizden veya kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. cocuksanat.com sayfalarına erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.cocuksanat.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

1. Ticari markalar, fikri mülkiyet, telif hakları
www.cocuksanat.com sitesinin tüm hakları Art Vital Güzel Sanatlar Atölyesi - Özden Örgen'e aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır.. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal;
Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz.
Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2010, COCUKSANAT.COM, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz.

cocuksanat.com'un sayfalarındaki herhangi bir materyale hotlink yapılamaz. artvital.com sayfalarındaki 3. kişilere ait, belirtilmiş, ticari marka ve logolar haricindeki her türlü materyal cocuksanat.com'un kendi malıdır.
Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.


2. Kullanım koşullarının değiştirilmesi
cocuksanat.com'un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.

3. Üçüncü Kişilere ait Sitelere Verilen Bağlantılarla ilgili olarak
www.cocuksanat.com, sitesinde doğrudan ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde cocuksanat.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, cocuksanat.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca cocuksanat.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında
www.cocuksanat.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

5. Hak ve Sorumluluklar
www.cocuksanat.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.cocuksanat.com ve sahibi Art Vital Güzel Sanatlar Atölyesi - Özden Örgen firması site içeriğindeki 3. kişi ve kurumlara ait bilgi ve duyuru hatalarından sorumlu tutulamaz, cocuksanat.com, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. cocuksanat.com sayfalarında bulunabilecek haber ve duyurular bilgilendirme amaçlıdır, bu duyuru ve bilgilendirmeleri yapma taahhüdünde bulunmamaktadır. Haber ve duyuruların içeriği hakkında cocuksanat.com'a sorumluluk yüklenemez.

www.cocuksanat.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma ART VİTAL GÜZEL SANATLAR ATÖLYESİ - ÖZDEN ÖRGEN'ne aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

BAŞARILARIMIZ

Türkiye ve dünya çapında

700 ödül'e ulaştık

(Katalog fotoğrafı Naz Karadavut)